CACI QUANTUM

caci-quantum_3293192

Genel yağlanma veya düzensiz vücut konturunu düzeltmek için uygulanır. Ödüllü, gelişmiş teknolojisi ile çoklu vücut terapi sistemi CACI Quantum, kasların toparlanmasını hedef alırken, uygulama bölgesindeki yağların enerjiye dönüşmesini sağlayan etkili bir elektroterapi uygulamasıdır.

Şöhretlerin kullanımıyla ünlenen ve konusunda ödüllü CACI Quantum, ameliyatsız yüz germe fonksiyonuyla birlikte full vücut programları sunarak aynı anda çift fayda sağlayan en ileri yüz ve vücut sistemlerinden biridir.

Cihazın ana fonksiyonu, yaşlılık izlerini tedavi etmek, cilde canlı ve genç görünüm kazandırmak, kasların toparlanmasını sağlamaktır.

Cilt ve kas dokularını aynı anda uyarmak, cilt dokusu altında bulunan kaslara canlılık ve zindelik kazandırarak, hareketsiz kalan ve kan dolaşımı zayıflığı sonucu gevşemiş, yapısını yitirmiş kasları tekrar yapılandırmaktır.

Quantum teknolojinin son olanaklarından yararlanılarak geliştirilmiş ve bir estetik merkezinde uygulanan tüm tedavileri tek başına yapabilen bir cihazdır. Quantum ` un 5 ayrı programı ve her programın kendi içinde ayrılan bölümleri bulunur. Bu bölümlerde; zayıflama, toparlama, selülit ve lenf drenaj gibi vücut programları yanında, kırışıklık giderme, ameliyatsız yüz germe gibi spesifik yüz programlarına yönelik uygulamalar da yer almaktadır.

Quantum cihazında aynı anda birkaç program birden kullanılabilir. Örneğin zayıflama programı uygulanan bir müşterinin aynı anda yüzündeki kırışlıklar giderilebilir ya da bir müşteriye selülit programı uygulanırken, diğerinin bacak içlerindeki sarkıklıklar toparlana bilir. Bu sayede tedavi süreleri kısalır ve müşteriler bekledikleri sonuca en hızlı şekilde ulaşır.

Yüz kasları, lastik bandajlar gibi ince ve elastiktir, yaşlandıkça doğal sıkılığını ve elastikiyetini kaybeder, bunun sonucu kaslar sarkmaya başlar. Bu sarkmalar çene ve dudak çevresinde daha belirgindir.

CACI, kırışıklıkları ve çizgileri azaltır, sarkıklığı toparlar, yüz kaslarını güçlendirir, göz çevresinde oluşmuş torbalanmayı yok eder…

CACI ile cilt rengi düzenlenir, gözeneklerin sıkılaşması sağlanır.

En iyi sonucu alabilmek için kişinin yapısına ve ihtiyacına göre ortalama 10-15 seans önerilir.

ÜST