GENÇLİK AŞISI

genclik (Custom)
ANTİAGING’DE SON TREND 
GENÇLİK AŞISI

CİLDİ GENÇLEŞTİREN,CANLANDIRAN, IŞILTI KAZANDIRAN GENÇLİK AŞISI

Çeşitli türevleriyle anti aging’in efsane güzellik iksiri hyaluronik asit, % 100 saf olarak üretildi ve yepyeni bir kullanım biçimiyle cilt gençleştirmede de kullanılmaya başlandı. IAL Sistem adı verilen ve % 100 saf hyalüronik asit kullanarak oluşturulan bu gençleştirme programında cilde 3 defa farklı aralıklarla minik aşılar yapılıyor ve cildin kendi kendini onaran, nem ve esneklik sağlayan, sıkılaştıran hücrelere çalışma emri veriliyor. Sonuç: 2. günden itibaren ciltte belirgin canlılık, parlaklık, kırışıklıklarda hafifleme ve gerginlik… Monica Bellucci,DEMİE MOORE, JULIE ROBERTS gibi yaş aldıkça güzelleşen aktristlerin kullandığı IAL Mucizesi, sizin de aradığınız gençlik aşısı olabilir.

Anti-aging’in sonuçlarını gözle de rahatça görebileceğiniz sonuçlarını estetik cerrahide ve hyalüronik asit kullanarak yapılan dolgularda alırız. İp gibi olan üst dudağınız bir anda dolgunlaşır, sizi yorgun, mutsuz ve yaşlı gösteren çökmüş yanaklarınız toparlanır. Sonucu hemen, elinize alır almaz görürsünüz. Bugüne kadar birçok alanda kullanılan bu asit; vücuttaki nem, esneklik ve hücre yenilenmesini sağlayan kollajenleri harekete geçiriyor. IAL Sistem’in farkı ise bu asidin % 100 saf halini kullanması ve dolgunun yanı sıra cildin genel olarak gençleşip yenilenmesini sağlayacak türevlerinin de bulunması. Gerçekten de bir tür gençlik aşısı.

Bu aşı (IAL Sistem) 0-15-21.günlerde uygulanıyor ve olumlu etkiler 2.günden itibaren ciltte parlaklık, ışıltı ile kendini gösteriyor. Alkol, sigara, akne, güneş ve solaryumdan dolayı zarar görmüş ciltlerde diğer tedavilerle birlikte tamamlayıcı

uygulama olarak da kullanılan IAL Sitem; Avrupa ve Amerika’da yaklaşık 5 senedir kullanıldı ve sonuçlar yüz güldürücü oldu.

ASİT ASLINDA KAÇINDIĞIMIZ BİR MADDE İKEN HYALÜRONİK ASİTİN KERAMETİ NE ?

Hyalüronik asit vücudun en önemli yapı taşlarından biridir ve kan damarlarından, iç organlara, cilt içinden eklemlere kadar hem her yerde bulunur. Hyalüronik asit bağ dokusunun ana yapı maddesidir. En fazla bebek cildinde bulunur canlı, nemi fazla, parlak ciltlere bebek gibi cilt dememiz bundandır. Hyalüronik asit cilde canlılığı, parlaklığı, nemi, tonusu, gerginliği veren hücre matriksini oluşturur. Ciltteki yaşlanma süreci Hyalüronik asidin 25-30’lu yaşlardan itibaren azalması nedeniyle hız kazanır. Cilt Hyalüronik asidinin azalmasıyla canlılığını, parlaklığını, esnekliğini kaybetmeye başlar. Hyalüronik asit saf bir maddedir. Burada kimyasal ve sentetiği veya yabancı maddeyi karıştırmamakta fayda var. Dışarıdan verilecek saf hyalüronik asit cildin savunma sistemini artıracak ve yaşlanma sürecini geriletecektir. IAL Sistem de bunu yapıyor.

Hyalüronik asit tıpta hücre yenileme (doku rejenerasyonu) alanında uzun senelerdir kullanılmakta olup, tüm ülkelerde ortopedi alanında diz, omuz, kıkırdak dokusu yenilemeye yardımcı enjeksiyonlar olarak birçok alanda kullanılmıştır. Hyalüronik asit uygulamaları tıbbi uygulamalar olup, her biri ciddi üniversite araştırmaları ve klinik çalışmalar sonucunda Dünya Sağlık Teşkilatı’ndan alınan belgelerle piyasada kullanılmaktadır.

KİMLER IAL UYGULAMASI İÇİN UYGUN PROFİL OLUŞTURUR ??

IAL Sistem; 20 yaşından itibaren tüm cilt tiplerine uygulanabilir. Hiçbir reaksiyona sebep vermemesi cildin kendi molekül yapısında olmasından kaynaklanır. Yüzde, boyunda, dekoltede ve ellerde sıklıkla uygulanan, bu bölgelerdeki problemlerin çözülmesinde önemli etkileri olan bir yapısı vardır. En önemli kullanım alanı Anti-aging uygulamalarıdır. Yaşlanma sürecinin cilt üzerindeki negatif etkilerinden cildi korumak amacıyla uygulanan IAL; hem önleyici hem de tamamlayıcı bir anti-aging tedavisİ.

Tüm cilt tipleri için endike olup, cildi dış koşullar nedeniyle zarar görmüş (Güneş, sigara alkol kullanımı vs.) veya yaşlanma sürecine girmiş tüm ciltlerde önleyici ve tamamlayıcı bir tedavidir. IAL’in standart bir protokolü yoktur, tamamıyla doktorun hastanın ihtiyacı karşısındaki oluşturacağı tedavi protokoludur.

IAL’İN KULLANIM ALANLARI NE??

Hiçbir reaksiyona yol açmaz.Çünkü cildin kendi molekül yapısındadır.Yüz, boyun, dekolte ve ellere sıklıkla uygulanır en önemli kullanım alanı, anti agıng uygulamaları.Cildi, yaşlanma sürecinin olumsuz etkilerinden korumak için uygulanan IAL hem önleyici hem tamamlayıcı bir antiagıng tedavisi.

 

GENÇLİK AŞISI İLE ZAMANI GERİYE ALIN

Cilt Gençleştirme yöntemleri ile yeni ve genç bir cilde sahip olmak, cilt gençleştirme uygulamalarında estetik operasyonlara alternatif olarak sunulan BİR TEDAVİ YÖNTEMİ  

 

Gençlik Aşısı

 

Stres, çevresel faktörler, düzensiz beslenme ve sigara içmeye bağlı durumlar cildin yaşlanmasını hızlandırmaktadır. Cilt renginin değişmesi, dolgunluğunun azalarak sağlıklı görünümünü kaybetmesi sonrasında ince kırışıklıklar belirgin hale gelmektedir. Cildinizde doğal olarak bulunan, parlak ve sağlıklı görüntüyü sağlayan Hyalüronik Asit’in de 20’li yaşlardan sonra azalmaya başlaması olumsuz etkiyi daha da arttırmaktadır.

 

Gençlik Aşısının Amacı Nedir?

 

Cildin belirli bölümlerinde azalan volümü geri kazanmak.

 

Ciltte zamanla azalan Hyalüronik Asit miktarını arttırarak, sağlıklı ve doğal görünümlü bir cilde sahip olmak.

 

Kaç Yaşından İtibaren Uygulanabilir?

 

20’li yaşlardan sonra azalan Hyalüronik Asit etkisiyle, ihtiyaç duyulan volüm desteği, yeniden yapılandırma ve hidratasyonu arttırmak için Doktorunuz tarafından cildiniz değerlendirilerek uygulama yapılabilir.

 

Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanır?

 

Tüm cilt tiplerinde yanak boşlukları, çene bölgesi ve etrafı, üst yanak, elmacık kemikleri etrafındaki bölgeler, el üstü, dekolte bölgesi dahil tüm yüze güvenle uygulanabilir.

 

Diğer Dolgulardan Farkı Nedir?

 

İçeriğindeki farklı Hyalüronik Asit yoğunlukları ve yapısı nedeniyle hastanın ihtiyacına göre şekillendirilebilir. Aynı uygulama sırasında, uygulama tekniğine göre hem istenilen bölgelere volüm hem de serbest Hyalüronik Asit etkisiyle cildin yapılandırılması sağlanarak anında sağlıklı ve parlak bir görünüm elde edilebilir.

 

Cilt Aşısının Sonuçları Ne Zaman Ortaya Çıkar ve Ne Kadar Sürer?

 

Uygulama yapıldıktan hemen sonra sonuçları ortaya çıkmaya başlar. Uygulama yapılan kişinin cilt yapısına göre 6-8 ay kadar kalıcılık sağlar. Uygulamanın düzenli yapılmasına bağlı olarak bu etki kalıcılığını uzun süre arttırmaktadır. Asıl amaç sağlıklı bir cildin temelini atmaktır.

ÜST