HAKKIMIZDA

SEC_5529-copyZaman içinde mesleki bilgi alanını ve vizyonunu, yurtiçi ve yurtdışı kongrelere katılıp, yabancı hekimlerin kliniklerinde uygulamalı eğitimler alarak ilerleten Dr. Meltem ÇETİN ve uzman kadrosu tarafından 2004 yılında kurulan “Özel Dipnot Estetik, tıp alanındaki son yenilikleri bulabileceğiniz en güvenilir ve en deneyimli adreslerden birisidir. DİPNOT’da başarı ile uygulanabilen hizmetler şöyle başlıklandırılabilir;

Cilt Yenileme: IPL, Radyo Frekans Terapi, Vitamin Enjeksiyonları, Karbon Peeling, Dolgu ve Botox Uygulamaları. Kılcal Damar Tedavisi: Dye ve NdYag Lazer, Enjeksiyon. Bölgesel İnceleme ve Selülit Tedavileri: ImuPro300 Gıda Tolerans Testi, Vücut analizi, Mezoterapi, Karboksiterapi, ThermaClinic ile RadyoFrekans Terapi, Akustik Dalga Terapisi (AWT), Ultrakavitasyon, LPG, VelaShape, Power Plate, G5. Profesyonel Cilt Bakımları: Visia ile Fotoğraflı Cilt Analizi, Murad, Ingrid Millet, Payot ve IS Clinical ürünleri ile farklı cilt tiplerine uygun kabin bakımları, Oksijen Terapi. Vücut Bakımları: AquaSpa ile rahatlatıcı bakımlar.

Güleryüzlü hizmeti ilke edinen DİPNOT için tüm dünyadaki gelişmelerin takip edilmesi ve eksiksiz olarak uygulanması en temel prensip. Sağlıklı ve hijyenik ortamda modern ve son teknoloji tıbbi cihaz donanımı ile bilimsel, tıbbi tedavi yöntemlerini kullanmayı amaç edinmiş, Doktor, hemşire ve estetisyenler’den oluşan deneyimli kadro gözetiminde tedavi göreceğiniz DİPNOT’da, gelişen tıbbın tüm olanaklarından gönül rahatlığıyla yararlanabilir, kendinizi bakımlı ve sağlıklı hissedebilirsiniz.

ÜST