KARIN VE KALÇA LİFTİNG

kalcaLifting

Birçok bayanın problemi olan karın ve kalça bölümündeki gevşeklik ve sarkmalar,sık sık kilo alıp verme, doğum, aşırı hareketsizlik ve bağ dokusu zayıflığı gibi nedenlerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Genetik özelliklerden dolayı genç yaşlarda ortaya çıkabileceği gibi doğal yaşlanma ile ileri yaşlarda daha sık görülebilir.Son teknoloji ürünü bilgisayar kontrollü cihazlar yardımıyla hiçbir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan karın ve kalça bölümünde elastikiyeti kaybetmiş kaslara aktif spor etkisi yaptırılarak gevşemiş ve sarkmış dokunun toparlanması sağlanır.

Bu amaçla kullanılan slim-up ve presso terapi cihazları sağladıkları egzesis etkisi ile kan dolaşımını hızlandırıp toksit atımını kolaylaştırdıkları için aynı zamanda problemli bölgelerdeki selülitli dokunun çözülmesini ve depolanmış yağların yakılmasını gerçekleştirirler. 

Haftada 3 kez olmak üzere toplam 15 seans süren program kişinin vücut yapısı göz önünde bulundurularak doğal içerikli yosun ve deniz kili ürünleri ile de desteklenebilir. Böyle bir program sonucunda son derece diri ve sıkı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

ÜST