OKSİJEN TERAPİ

Hayat İksiri Oksijen Terapisi ile İğnesiz-Basınçlı Oksijen Enjeksiyonu

Cilde doğal oksijen verilerek yapılan  tedavi yöntemidir.  Bu bakımlarda kullanılan özel kozmetik ürünün içerisinde A,C,E vitaminleri, aleo vera bitki özü ve oksijen aktivitörlü sıvı bulunmaktadır. Yukarıda içeriğini belirttiğimiz özel ürün ve oksijen cilde ilk püskürtüldüğü anda bile, 1 bar basıncında etkisi ile cildin alt katmanlarına ulaşabilme özelliğindedir. Dolayısı ile ürünün herhangi bir baskı yöntemi ile yedirilmesine gerek yoktur.

Oksijen Terapisi, cildin en alt tabakasına, oksijen basıncı ile saf oksijenin iğne kullanılmadan enjekte edilmesidir. 

Sonuç: Hassas, etkili ve güvenli bir yöntemle, genç görünümlü, pürüzsüz, tazelenmiş yepyeni bir cilt!..  Oksijen Terapisi ile basınçlı enjeksiyon uygulaması yapıldığında, oksijen epidermisin en alt tabakası olan germinatium tabakasına ulaşır.  Sonuç: Yorgun hücrelerde yepyeni bir yaşam! Ciltte canlılık, yumuşaklık ve tazelik!

İğnesiz-basınçlı oksijen enjeksiyon işlemleri sırasında özellikle alın, göz çevresi ve dudak kenarlarında kas hareketlerine bağlı olarak meydana gelmiş çizgi ve kırışıklıklar onarılmaktadır. Aynı zamanda ürünlerin içeriklerinde yer alan ‘collagen’ ve diğer aktif maddelerin etkisi ile cit sıkılaşmakta ve dolaşımı hızlandırılmaktadır. Böylece cilt şekillenir, sıkılaşır, kaz ayağı ve derin kırışıklıklar onarılır. Oksijen bakımı ile sadece beş seansta gençleşebilirsiniz.

Oksijen terapisi ile akne, leke ve selülit bakımları da yapılmaktadır. Bu bakımlar sırasında da yine kırışıklık bakımında olduğu gibi %98 saf oksijen kullanılmaktadır.

Dünya çapında tanınan bu uygulamayı Madonna, Jennifer Aniston, Caprice gibi pek çok ünlü; ‘doğal’, ‘güvenli’, ‘etkili’, ‘acısız’ olduğu için yaptırmaktadır.

ÜST