Smoothshapes XV

Smooth Shapes XV® güvenli, rahat ve kalıcı sonuçlar sağlayan bir selülit tedavisidir. Sahip olduğu teknoloji ile diğer yöntemlerden tamamen farklı bir yaklaşım sunmaktadır. Smooth Shapes XV®, Amerikan Dermatoloji Derneği tarafından yapılan araştırmalar sonucunda da varolan tüm tedavi yöntemleri içinde Selüliti gerçekten tedavi edebildiği kanıtlamıştır. Tedavi öncesinde veya sonrasında herhangi bir ön şart veya rahatsızlık vermeyen Smooth Shapes XV®, tüm kadınlar için bir kabus halini alan selülitle mücadelede etkin ve kalıcı sonuçlar yaratır.

Genel inanışın aksine, selülit fazla kilodan veya aşırı yağlanmadan oluşmaz. Selülitin oluşumunun temel sebebi; yağ hücrelerinin, formunun bozulması sonucu, vücudun çeşitli bölgelerinde sıkışmasıdır. Yağ hücrelerinin büyümesi ve formunun bozulması ile vücudun lenf kanallarında dolaşan fazla su dışarı atılamaz ve yağ hücrelerinin daha da büyümesine yol açar. Büyüyen yağ hücreleri, aralarından bulundukları kolajen bantlarına baskı yaparlar ve kolajen bantları deriyi aşağı çekerek, selülit adı verilen deri yüzeyindeki çukurluklu görünümü oluşturur. Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme selülit oluşumunu azaltabilir ancak var olan selülit sadece ve sadece uygun bir tedavi yöntemi ile giderilebilir.

Selülit tedavisinde, ne düzenli bir egzersizin ne de iyi bir diyet programının yeterli olmadığı maalesef artık uzmanlar tarafından da kabul edilen bir gerçek. Ancak, uygun bir tedavi ile artık selülitlerinizden kurtulmanız mümkün. Smooth Shapes XV®, selülit tedavisinde geliştirilen en son yöntem. Kendi patentli teknolojisi ile tüm vücuttaki yağ hücrelerini hedef alan ve bu sayede deri yüzeyindeki selülit görünümünden kurtulmanızı sağlayan Smooth Shapes XV, Amerika’dan sonra Türkiye’de. Smooth Shapes XV®, son derece keyifli ve hiçbir rahatsızlık vermeden uygulanan tedavi yöntemi sayesinde selülit görünümünü gidermekle beraber, cilde daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

Smooth Shapes XV®, komple bir vücut şekillendirme sistemidir. Vücutta selülit oluşumunu tetikleyen yağ hücrelerini lazer ve ışık enerjisi ile şekillendirerek daha sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlar. Işık enerjisi ile önce formu bozulan yağ hücrelerini geçirgen hale getirir, ikinci aşamadaki lazer ışığı ile geçirgen hale gelen yağ hücrelerindeki fazla yağı sıvılaştırır.
Son aşamada, vakum ve mekanik masaj uygulaması ile sıvılaşan yağ vücudun lenf kanallarına yönlendirilir ve buradan böbrekler vasıtası ile vücuttan atılır. Böylece, deri yüzeyindeki selülit görünümünde kurtulmakla beraber cildin daha gergin ve pürüzsüz bir hal alması sağlanır. Smooth Shapes XV sistemi, kalıcı selülit tedavisinde FDA tarafından ve Amerikan Dermatoloji Derneği (ADD) onaylanmış tedavi yöntemidir.

ÜST